Series
Ratings
183
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 2.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
ContinuumRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Country DiariesRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0