Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5