Titles you rated
Happy FeetRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Hope SpringsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 00: A Wakening of the TrailblazerRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 2.0
TangledRated ★ 2.0
No.3Rated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 5.0- SpliceRated ★ 3.0
Batman: Under the Red HoodRated ★ 2.0
Four MinutesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.0