Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
GiftRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 3.5
Chang'anRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
CurveRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5