Titles you rated
- Around The TableRated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 5.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.5
Sadou Season 2Rated ★ 5.0- すいかRated ★ 5.0
WITCH WATCHRated ★ 5.0
Red Cat RamenRated ★ 4.5
Shadows House Season 2Rated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
If Talking PaidRated ★ 5.0
Reflection of YouRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.5- HanamonogatariRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- HERORated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0