Titles you rated
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0