Titles you rated
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
 Descendants of the SunRated ★ 3.5 Descendants of the SunRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
 Attic CatRated ★ 3.0 Attic CatRated ★ 3.0
 Hur JunRated ★ 4.0 Hur JunRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
 Witch HuntRated ★ 3.5 Witch HuntRated ★ 3.5
 Winter SonataRated ★ 4.0 Winter SonataRated ★ 4.0
 Autumn in My HeartRated ★ 4.0 Autumn in My HeartRated ★ 4.0
 Lovers in ParisRated ★ 4.0 Lovers in ParisRated ★ 4.0
 Full HouseRated ★ 3.5 Full HouseRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
 Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5 Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
 Secret GardenRated ★ 4.0 Secret GardenRated ★ 4.0
 Jewel in the PalaceRated ★ 5.0 Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
 Princess HoursRated ★ 3.0 Princess HoursRated ★ 3.0
 The Greatest LoveRated ★ 3.5 The Greatest LoveRated ★ 3.5
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0