Movies
Ratings
474
ChicagoRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.0
Our Sweet Days of YouthRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.0
MulanRated ★ 1.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.0
First StrikeRated ★ 4.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 4.0
All for the WinnerRated ★ 5.0