Movies
Ratings
689
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 4.0
20 Feet from StardomRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 2.0- AliveRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.0
The AnimatrixRated ★ 3.0