Movies
Ratings
20
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 4.0
BraindeadRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
HeroRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0