Movies
Ratings
154
FrozenRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0