Movies
Ratings
1030
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5