Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5