Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.5
This Is Going to HurtRated ★ 4.5
My Country: The New AgeRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
DuelRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.5
The StudioRated ★ 4.5
MurderbotRated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
UntamedRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 5.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5- Madam SecretaryRated ★ 3.5
Rogue Heroes Season 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 4.0