Series
Ratings
259- 대학전쟁Rated ★ 3.0
- 취미는 과학Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 2.5
A je to!Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.0- BernardRated ★ 3.0
Pingu Season 1Rated ★ 3.0- TeletubbiesRated ★ 3.0
Cloud BreadRated ★ 2.5- ポケットモンスターRated ★ 2.5
- 신 도라에몽Rated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 2.5
Go! AnpanmanRated ★ 2.5