Series
Ratings
34
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5