Movies
Ratings
140
The Mortuary CollectionRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Kinky BootsRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Guns AkimboRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Rock StarRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0