Movies
Ratings
74
ThirstRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
- HeroRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0