Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Collage of Our LivesRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5