Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 3.0
SisterRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0