Titles you rated
TunnelRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.5