Movies
Ratings
62
MonopolyRated ★ 1.0
School TiesRated ★ 1.0
The Karate KidRated ★ 1.0
MapadoRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 1.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Port of ShadowsRated ★ 1.0
Let Me InRated ★ 1.0
UnbowedRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 1.0