Movies
Ratings
461
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Butcher BoyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0