Titles you rated
WantedRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
A Gang StoryRated ★ 1.0
The FighterRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 2.0
John QRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.0