Series
Ratings
59
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0