Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0