Movies
Ratings
454
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Just Do It!Rated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0