Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5