Titles you rated
Vinland SagaRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 2.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
슈팅스타Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0