Movies
Ratings
747
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 2.5
VirtuosityRated ★ 3.0
AlphavilleRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
Grand TourRated ★ 3.0- 인공 뇌 오가노이드는 사피언스의 꿈을 꾸는가?Rated ★ 2.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 3.5
ReminiscenceRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5