Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0