Movies
Ratings
71
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5