Titles you rated
- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 2.5