Titles you rated
Dear ExRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 3.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
Bird BoxRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 5.0
ProdigyRated ★ 4.0