Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0