Titles you rated
Between Two WorldsRated ★ 4.5
The LighthouseRated ★ 4.0
NostalgiaRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
L'AvventuraRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.5
The PassengerRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Happy HourRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5