Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5