Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
BraveRated ★ 0.5
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5