Movies
Ratings
314
Sea FogRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
A Wonderful MomentRated ★ 3.0
Extreme OpsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0