Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
For HorowitzRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
The ReapingRated ★ 1.5
Killer ToonRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0