Movies
Ratings
168
JokerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5