Titles you rated
- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 5.0