Movies
Ratings
428
Lust, CautionRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
SingRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0