Titles you rated
MidsommarRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
PiperRated ★ 3.5