Titles you rated
Deep ImpactRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0