Titles you rated
Die BadRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0