Titles you rated
UpRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0