Movies
Ratings
188
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The BodyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 2.5
Are You Scared?Rated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5