Series
Ratings
99
WITCH WATCHRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
By the Grace of the GodsRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- The Greatest Rivalry: India vs PakistanRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0