Movies
Ratings
30
I Saw the DevilRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Project XRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0